بارگذاری سامانه

0

درباره ما اطلاعیه ها فروش ویژه تماس با ما
امروز : 24 خرداد 1400
اطلاعیه ها فروش ویژه صفحه اصلی

درباره ما

اطلاعات فروشگاه

فروشگاه مِهر آمین
آذربایجان شرقی ، تبریز

همزمان با رشد و توسعه فناوری در دنیای دیجیتال، فروشگاه «مِهر آمین» با هدف ارائه خدمات مطمئن و ارزان، ­در حوزه تأمین لوازم یدکی آغاز به کار کرد. این گروه که توسط جمعی از متخصصان مهندسی مکانیک، تأمین کنندگان باتجربه بازار داخلی و خارجی و خبرگان دنیای دیجیتال تشکیل شده، سال‌ها از نزدیک با مسائل این حوزه دست و پنجه نرم کرده و شاهد دغدغه‌ها و مشکلات مردم در تأمین لوازم یدکی به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر خودرو بوده است. شفاف نبودن قیمت‌ها، نبود راهکارهای بنیادین در تشخیص اصالت کالا، کمبود دانش و جزئیات فنی در خصوص هر قطعه از جمله این مسائل و مشکلات هستند.

امروزه با توجه به کاهش زمان فراغت و وجود دغدغه‌های اساسی در زندگی روزمره افراد، ارزش افزوده ارائه خدمات دیجیتال در بستر وب بر کسی پوشیده نیست. لذا در «مِهر آمین» به ‌عنوان متخصصان باتجربه حوزه کاری خود گرد هم آمدیم تا به بهترین شکل ممکن دغدغه‌های موجود را کاهش داده و فصل جدیدی را در ارائه خدمات آنلاین در حوزه خودرو رقم بزنیم.

در «مِهر آمین» با تأمین قطعات و لوازم یدکی از نمایندگان رسمی و بالادستی بازار، قطعات یدکی با قیمتی ارزان‌تر در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد. شفافیت فرآیند خرید، قابل ردیابی بودن سفارش، امکان پرداخت در محل، ارسال سریع و سایر خدمات ما باعث شده تا خدمات مدنظر سریع‌تر و با اطمینان بیشتری نسبت به بازار سنتی در اختیار مشتری نهایی قرار گیرد.

ارائه اطلاعات تخصصی در خصوص قطعات مختلف به تفکیک برندهای داخلی و خارجی، از جمله خدماتی است که باعث می‌شود ضمن افزایش دانش فنی در تمام سطوح جامعه، شما خریدهای خود را با اطمینان بالاتر انجام دهید.

هرچند در «مِهر آمین» کوشیده ایم بهترین‌ها را به آسان ترین و شفاف‌ترین شکل ممکن ارائه دهیم ولی همواره منتظر شنیدن پیشنهادات شما کاربران عزیز جهت ارتقا و بهبود ارائه خدمات در بخش‌های مختلف هستیم.

برای اطلاعات بیشتراز طریق «تماس با ما» با فروشگاه مِهر آمین در ارتباط باشید.

درباره ما تماس با ما صفحه اصلی

فروش ویژه
این بخش در دست طراحی می باشد
درباره ما تماس با ما صفحه اصلی

اطلاعیه ها
این بخش در دست طراحی می باشد
فروش ویژه اطلاعیه ها صفحه اصلی

تماس با ما

فرم تماس

ارسال پیام

اطلاعات تماس

رامین رسولی

مدیریت فروشگاه

تبریز خیابان راه آهن کوچه عمارتی نبش گاراژ مرندی مجتمع تجاری عصمت پلاک 4

آدرس فروشگاه

04132829175

تلفن فروشگاه

09124050631

شماره موبایل